čas serveru: 06:20:49

Betty

Název: Vášeň

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
- obraz přímo od autorky
Beata Zamečníková
umělecké jméno Betty
narozena 15.5.1993 v Praze
Od roku 2015 se realizuje v oboru tetování.

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3511