čas serveru: 07:51:10

Robert Jiran

Název: Na pláži

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, datováno 21, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3524