čas serveru: 04:04:49

Jaro Procházka

Název: Hradčany z Vlašské uličky - Podzimní západ slunce

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, datováno 1921, stav slušný )

Rozměr: 51 x 71 cm

Aktuální cena: 19 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3533