čas serveru: 07:01:42

Robert Cook

Název: Two beauties at a race in Colorado

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2020, stav perfektní )
na zadní straně autorské razítko

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3534

Příhozy: 25