Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2020, stav perfektní )
na zadní straně autorské razítko
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3534
Příhozy: 25