čas serveru: 06:20:39

Antonín Rychlovský

Název: Zimní náves

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
přiložen umělecko-historický posudek PhDr. Ivan Havelka

Rozměr: 70 x 90 cm

Aktuální cena: 3 700 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3549