čas serveru: 08:25:20

Gustav Porš

Název: Lesní interiér

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 80,5 x 65 cm

Aktuální cena: 41 500 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 3569