čas serveru: 05:22:13

Název: Spotřební družstvo Velké Prahy

Foto / tisk
- zvětšeno speciální technikou - osvitem za mokra
- kapa deska, ochranná folie-mat
( nesignováno, stav slušný )
rámováno - lišta Nielsen
značeno fotobanka Historické-foto

Rozměr: 60 x 100 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3576