čas serveru: 07:37:23

A. Pařík

Název: Hradčany

Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vlevo dole, nerámováno, datováno 1951, stav původní )

Rozměr: 36 x 47 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3581

300 Kč 26.10.2021 21:09:45