Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2009, stav slušný )
na zadní straně autorské razítko
Rozměr: 70 x 70 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3624