čas serveru: 23:42:42

Robert Cook

Název: Beauty at the airport

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2009, stav slušný )
na zadní straně autorské razítko

Rozměr: 70 x 70 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3624