čas serveru: 06:20:33

Název: Zahrada v květu

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1929, kvalitní dobový rám, plátkové zlato, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Původ Francie

Rozměr: 76 x 97 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 3627