čas serveru: 19:34:39

Leopold Musil

Název: Děvčátko v okně

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, na zadní straně autorský štítek, stav perfektní )

Rozměr: 36 x 33 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3636