( signováno vpravo dole, datováno listopad 2021, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )
opatřeno otiskem prstu
Rozměr: 122 x 97 cm
Aktuální cena: 18 000 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Id aukce: 3644