čas serveru: 13:23:22

Toyen - Marie Čermínová

Název: Ořechy

Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 40, stav perfektní )

Rozměr: 28 x 39 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 3646