čas serveru: 02:53:45

Miroslav Mužík

Název: Braňany u Mostu

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav perfektní )
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3650