čas serveru: 20:38:46

Název: Portrét

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 36 x 27 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 3662

4 000 Kč 06.12.2021 21:26:56