čas serveru: 20:07:59

František Ladislav Soukup

Název: Vodní hladina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1909, stav slušný )

Rozměr: 62 x 74 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3668