čas serveru: 05:57:58

Monogramista JH

Název: Ptačí říše I.

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 27 x 45 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3669