Olej / plátno
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, vpravo dole nečitelné razítko, stav perfektní )
Rozměr: 52 x 39 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 3671