čas serveru: 00:10:35

Název: Pohled na S. Mikuláš

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 80 x 100 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 3683