Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav původní )
Rozměr: 34 x 42 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3716
1 000 Kč | 07.12.2021 16:06:39 |