čas serveru: 04:40:05

Max Švabinský

Název: Kytice

Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu : 37 x 28 cm
číslováno 46 ze 900

Rozměr: 37 x 28 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3717