čas serveru: 05:07:16

Lang

Název: Před bouří

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 55 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3731

Účastníci: 3

Příhozy: 19

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
2 500 Kč 06.12.2021 21:54:45
2 400 Kč 06.12.2021 21:54:41 Přehozeno limitem
2 300 Kč 06.12.2021 21:54:41
2 200 Kč 06.12.2021 21:54:36 Přehozeno limitem
2 100 Kč 06.12.2021 21:54:36
2 000 Kč 06.12.2021 21:53:11 Přehozeno limitem
1 900 Kč 06.12.2021 21:52:15
1 800 Kč 06.12.2021 21:51:03
1 700 Kč 06.12.2021 21:50:40
1 600 Kč 06.12.2021 21:50:34
1 500 Kč 06.12.2021 21:50:29 Přehozeno limitem
1 500 Kč 06.12.2021 21:50:29
1 400 Kč 06.12.2021 21:50:25 Přehozeno limitem
1 300 Kč 06.12.2021 21:50:25
1 200 Kč 06.12.2021 21:50:20 Přehozeno limitem
1 100 Kč 06.12.2021 21:50:20
1 000 Kč 06.12.2021 21:50:13 Přehozeno limitem
900 Kč 06.12.2021 21:49:41
800 Kč 05.12.2021 16:47:01