čas serveru: 08:14:24

Název: Zápisník zmizelého

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav slušný )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3786