čas serveru: 10:54:03

Název: Setkáni poctivých fotbalových rozhodčích

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 65 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3787