Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 73, dubový rám, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 9 900 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 379