čas serveru: 16:43:36

Karel Souček

Název: Večerní krajina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 73, dubový rám, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 9 900 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 379