čas serveru: 15:29:46

Název: Romantická krajina

Olej / plátno
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 32 x 48 cm

Aktuální cena: 4 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3794