čas serveru: 12:13:15

Václav Hora

Název: Chaloupky

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 45, kvalitní vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 27 x 33 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3796