čas serveru: 15:44:02

Václav Hora

Název: Zimní nálada I.

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 43, kvalitní vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 15 x 20 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3797