čas serveru: 23:42:50

Winter

Název: Přítelkyně

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 90, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 58 x 45 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3800