čas serveru: 15:43:33

Jaroslav Mandl

Název: Kruh VI.

Vyřezávaný reliéf / akryl
( signováno na zadní straně, datováno 2021, stav perfektní )
dílo přímo od autora

Rozměr: 69 x 69 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3801