čas serveru: 15:53:50

M. Houra

Název: Tři příběhy III.

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 53 x 40 cm
číslováno : 4/10

Rozměr: 53 x 40 cm

Aktuální cena: 3 800 Kč

Vyvolávací cena: 3 800 Kč

Id aukce: 3802