čas serveru: 13:01:18

Šimon

Název: Na kraji lesa

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 39, dekorativní vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3824