čas serveru: 06:15:42

Josef Tomek

Název: Podzim v Podťatém - Velké Karlovice

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 69, stav slušný )

Rozměr: 34 x 48 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3834