čas serveru: 14:41:46

Grosse

Název: Romantická krajina

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1857, stav slušný )

Rozměr: 60 x 73 cm

Aktuální cena: 3 700 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3843