( signováno vpravo dole, datováno 1937, stav původní )
rozměr ve výřezu : 29 x 40 cm
Rozměr: 29 x 40 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 3846
300 Kč | 19.01.2022 08:06:08 | |
200 Kč | 12.01.2022 22:54:32 |