čas serveru: 05:25:41

Vojtěch Sedláček

Název: Oráč

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 70, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 12 x 15 cm

Rozměr: 12 x 15 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3861