Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 19 x 16 cm
číslováno : 5/30
Rozměr: 19 x 16 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3864