čas serveru: 10:30:43

Karel Chaba

Název: Kašna

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 19 x 16 cm
číslováno : 5/30

Rozměr: 19 x 16 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3864