čas serveru: 13:25:41

Karel Chaba

Název: PF85

Barevná litografie
( signováno vpravo dole, datováno 84, stav původní )
rozměr ve výřezu : 14 x 9 cm

Rozměr: 14 x 9 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3865