čas serveru: 15:07:18

Robert Cook

Název: Beauty at the race

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1997, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 70 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3869