Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1997, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 70 cm
Aktuální cena: 14 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3869