čas serveru: 13:02:57

S. G. Maran

Název: Zima na Malé straně

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 27 x 37 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3876