čas serveru: 14:32:38

Jan Smetana

Název: Studie 4

Lav. kresba
( signováno vlevo dole, datováno 62, stav původní )

Rozměr: 60 x 34 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 388

2 100 Kč 01.07.2019 20:07:22
2 000 Kč 25.06.2019 07:55:31