čas serveru: 12:35:27

Karel Chaloupka

Název: Zátiší s kyticí

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1962, stav původní )

Rozměr: 74 x 57 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 450 Kč

Id aukce: 3886

2 600 Kč 02.02.2022 20:19:17
2 500 Kč 31.01.2022 12:47:14