čas serveru: 15:30:28

Václav Bartovský

Název: Vyhlídka na soutoku řek

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, kolem roku 1952, nerámováno, stav původní )
Obraz pochází z doby, kdy Svaz výtvarných umělců vyzval k soutěži na vymalování říčních krajin země české

Rozměr: 60,5 x 73,5 cm

Aktuální cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3890