čas serveru: 02:31:14

Gustav Macoun

Název: Černé jezero na Šumavě

Olej / plátno
( nesignováno, kolem roku 1911, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
přiložen odborný posudek PhDr. Michael Zachař

Rozměr: 70 x 58 cm

Aktuální cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 3891