čas serveru: 15:26:58

Oldřich Hamera

Název: Monotyp

Koláž
( signováno vpravo dole, datováno 2000, stav původní )
rozměr ve výřezu : 46 x 36 cm

Rozměr: 46 x 36 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 3910