čas serveru: 16:15:53

Název: Pohled na město v Holandsku

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 11 x 24 cm

Rozměr: 11 x 24 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3911